Розірвання шлюбу з іноземцем

Розірвання шлюбу з іноземцем 

Один із подружжя – іноземець. Розлучення з іноземцем/іноземкою під час війни, як і в мирний час, відбувається за передбаченою процедурою. За практикою, більшість таких розлучень відбувається через суд на основі Закону України про міжнародне приватне право. Припинення шлюбу сьогодні,  легко оформлюється онлайн в Запоріжжі через адвоката.

Сімейний адвокат
Скрябін Олексій Миколайович
Скрябін Олексій Миколайович
доктор юридичних наук
Цікаво? Тоді я розповім, як оформити розлучення, коли один із подружжя є іноземцем, і Ви за кордоном або не можете приїхати для його оформлення. За допомогою адвоката онлайн Запоріжжя, розлучення відбудеться швидко і без витрачення Вашого часу.
Які юридичні послуги Вас цікавлять?
Отримання юридичної консультації
100%
Складання процесуальних документів з додаванням копій документів
0%
Отримання рішення суду, що набрало законної сили
0%
Інші юридичні послуги
0%
Voted: 1

Юридична консультація, щодо розлучення в Україні з іноземцем.

Розірвання шлюбу між громадянином України та іноземцем в Україні здійснюється з урахуванням норм Закону України «Про міжнародне приватне право».  Крім того, якщо між Україною та державою, громадянами якої є сторони у справі, укладено договір про правову допомогу в сімейних і цивільних справах, застосовуються його положення і в частині розірвання шлюбу.

Якщо подружжя досягло між собою згоди та не має спільних дітей, розірвання шлюбу може здійснюватися органом ДРАЦС відповідно до законодавства України. Процес розлучення відбувається на підставі спільної заяви подружжя. Якщо ж, чоловік або дружина – іноземець не може бути присутнім при розірванні шлюбу, йому необхідно надіслати зразок заяви, яку Він у свою чергу, заповнює мовою своєї держави, нотаріально посвідчує, після чого документ пересилає до України. На території України другий з подружжя, отриману заяву перекладає державною мовою з нотаріальною посвідкою. Тільки, після ряду дій, другий з подружжя пред’являє заяву про розлучення до ДРАЦС від імені чоловіка або дружини-іноземця.

Однак, як правило, розірвання шлюбу між громадянином України та іноземцем здійснюється в судовому порядку.

Так, статтею 63 Закону України «Про міжнародне приватне право»  припинення шлюбу у та правові наслідки припинення шлюбу визначаються правом, яке діє на цей час щодо правових наслідків шлюбу.

Розлучення судом вирішується у двох випадках:

  • Якщо у подружжя є неповнолітні діти, тому, що, при розірванні шлюбу суду необхідно врегулювати питання виховання, утримання, проживання дитини (дітей).
  • Якщо один із подружжя, заперечує проти розірвання шлюбу.

Складання процесуальних документів з додаванням копій документів.

При зверненні до суду, Вам необхідно: скласти позовну заяву з визначенням підсудності справи,  та додати до неї  належним чином завірені :

  • Квитанцію про сплату судового збору
  • Копію паспорта чоловіка та дружини.
  • Копії ідентифікаційних кодів подружжя ( реєстраційний номер облікової картки платника податків), крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний орган контролю і мають відмітку у паспорті.
  • Копію свідоцтва про одруження.
  • Копії свідоцтв про народження дітей.
  • Копію шлюбного договору (при наявності)

При наявності документів, які видані іноземними органами та країнами, вони підлягають перекладу та відповідного завіряння та легалізації –  Апостиль або Консульська легалізація.

На Вас також, лягає тягар оповіщення другої сторони подружжя про процедуру припинення шлюбу.

Бо перелік документів є невичерпним, тому потрібно надати інші наявні документи, які необхідні,  для вирішення спору.

Розгляд позовної заяви про розірвання шлюбу судом може відбуватись не один місяць, але за його результатом суд виносить рішення Іменем України. Рішення вручається сторонам, витримується строк оскарження, а лиш потім,  проставляється відмітка про набрання рішенням законної сили і з цього часу шлюб припинений.

Тоді як, оформити розірвання шлюбу онлайн в Запоріжжі з адвокатом для Вас відбудеться:
онлайн – без присутності
швидко
без проблем
Враховуючи вищевикладене процес розірвання шлюбу:
займає великий проміжок часу
потрібна Ваша обов’язкова присутність
при розгляді можливі проблемами

Ви звернулись до адвоката, уклавши договір про  надання правової допомоги, чи оформили довіреність на юриста.

Зв’язок з адвокатом відбувається  будь-яким зручним для Вас способом – телефоном, написанням повідомлення в месенджер або зверненням на  електронну пошту. Усі контакти зв’язку  з адвокатом представлені на сайті нашої компанії.

Всі ці питання можливо вирішити онлайн – без власного приїзду та участі в процесі підготовки, розгляду справи.

Є запитання про терміновість та пришвидшення вирішення питання про розірвання шлюбу?

Відповідаю: можливість швидкого розірвання шлюбу де один з подружжя – іноземець завжди є. Звернувшись онлайн до адвоката в Запоріжжі , який  складе позовну заяву, від Вашого імені подасть її до суду, у найкоротші строки, отримає рішення суду та завершить процедуру розлучення, шляхом вручення Вам рішення суду.

Сімейний адвокат
Скрябіна Дар'я Сергіївна
Скрябіна Дар'я Сергіївна
кандидат юридичних наук
Тому не вагайтесь, бережіть свій час та гроші, дзвоніть  або пишіть  онлайн адвокату в Запоріжжі,  щоб юридично швидко і грамотно вирішити питання припинення Вашого шлюбу з іноземцем.

Корисні матеріали сайту advokat-family.com.ua:

  1. Розірвання шлюбу з іноземцем
  2. Кредит та розлучення – Як діляться борги після розірвання шлюбу
  3. Підстави припинення шлюбу
  4. Реєстрація рішення суду про розлучення в РАЦС та отримання виписки з реєстру
  5. Довідка про сімейний стан
  6. Свідоцтво про розлучення
  7. Рішення суду про розлучення
  8. Розлучення без присутності
  9. Розлучення без прописки
  10. Визнання шлюбу недійсним
  11. Дублікат свідоцтва
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Family lawyer
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: